• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Wiadomości i publikacje

Парламент ігнорує норми ЄС у банківській сфері

Заслужений юрист України, адвокат Володимир Богатир заявив, що парламент впроваджує законодавство, яке віддаляє євроінтеграцію.

Więcej…
Європейська (дез)інтеграція: про стратегічний курс України крізь призму узгодження законодавства з acquis ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Więcej…
ЄВРОПЕЙСЬКА (ДЕЗ)ІНТЕГРАЦІЯ: СТРАТЕГІЧНИЙ КУРС УКРАЇНИ КРІЗЬ ПРИЗМУ УЗГОДЖЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА З ACQUIS ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, Органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Więcej…
В Офісі Президента законсервували документи до закінчення воєнного стану, - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Więcej…
В ОПУ законсервували документи, що штучно обмежує доступ до інформації - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Więcej…
Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Україна відома своїм зневажливим ставленням до судів та суддів. Бо як ще можна пояснити масовість невиконання рішень третьої гілки влади? Саме з цього питання українцями подається найбільше заяв до Страсбурга. Втім, рішення ЄСПЛ у нас теж не поважають.

Więcej…
Тенденції зневажання

Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Więcej…
НАЯВНІСТЬ У СУДДІ, ПРОКУРОРА ЧИ СЛІДЧОГО СТАТУСУ АДВОКАТА Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ЙОГО ВІДВОДУ

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більш ніж одна присяга? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. До того ж по-різному.

Więcej…
Наявність у судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більше однієї присяги? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. Водночас по-різному.

Więcej…
Присяга на паузі

Наявність в судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Więcej…

Kontakty

+38 (044) 363 77 22
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Adres pocztowy:
Kancelaria Adwokacka «Bogatyr i Partnerzy»
01024, Ukraina,
Kijów-24, skrytka poczt. 770

Про це свідчать дані Міністерства юстиції України, надані у відповідь на запит на отримання публічної інформації. Текст відповіді є у розпорядженні видання «Закон і Бізнес».

У міністерстві нагадали, що одним із їхніх завдань є забезпечення представництва інтересів держави у судах України, здійснення захисту інтересів України у Європейському суді з прав людини під час урегулювання спорів і розгляду в закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземних суб’єктів та України. Для забезпечення захисту прав та інтересів України вони здійснюють закупівлю за державні кошти робіт та послуг юридичних радників, примирювачів, фахівців, експертів, у тому числі іноземних, які мають необхідні знання, володіють іноземною мовою.

Протягом 2014 - 2018 років за договорами про закупівлю юридичних послуг, укладеними за результатами проведення процедур закупівель, Міністерству юстиції надавали юридичні послуги такі іноземні юридичні фірми:

- Latham & Watkins (London) LLP;
- Lalive SA;
- Shearman & Sterling LLP;
- Winston & Strawn LLP;
- Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan UK LLP;
- Withers LLP;
- King & Wood Mallesons LLP;
- White & Case LLP;
- Foley Hoag AARPI;
- Holland & Knight LLP;
- Bergh Stoop & Sanders N.V.;
- Jacquemoud & Stanislas;
- Legance
- Avvocati Associati;
- Dr. Krasznai & Dr. Kollar;
- Eros Ugyvedi Iroda / Squire Patton Boggs (US) LLP;
- Benedict Emerson QC;

і наступні українські юридичні радники:

- Адвокатське об'єднання «Адвокатська фірма Ангард»;
- Юридична фірма «Саєнко Харенко»;
- Адвокатське об'єднання «Сергій Козьяков та Партнери»;
- Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і Партнери»;
- Адвокатське об'єднання « ЕЛ СІ ЕФ»;
- Адвокатське об’єднання «Арцінгер»;
- Адвокатське об'єднання «Інтегрітес»;
- Адвокатське об'єднання «Лексвел і Партнери».

Також у Міністерстві юстиції зауважили, що вони є головним розпорядником за бюджетною програмою КПКПВК 3601150 «Забезпечення захисту прав та інтересів України під час урегулювання спорів, розгляду у закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземного суб'єкта та України». Кошти цієї бюджетної програми Міністерство юстиції спрямовує на закупівлю робіт і послуг юридичних радників, примирювачів, фахівців, експертів, у тому числі іноземних.

Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний рік за цією бюджетною програмою були передбачені видатки:

2014 рік – 39.735,3 тис. грн.;
2015 рік – 44.553,0 тис. грн.;
2016 рік – 234.553,0 тис. грн.;
2017 рік – 244.553, 0 тис. грн.;
2018 рік – 762.406, 2 тис. грн.

Таким чином, видатки державного бюджету на консультантів та інших фахівців за п’ять років зросли у 19 разів.

У відповідь на запитання щодо кількості власних юристів, у Міністерстві, зазначили, що штатна чисельність працівників апарату Міністерства юстиції на 2019 рік становить 1227 штатних одиниць, до якої входять політичні посади, посади державних службовців та посади працівників, які виконують функції з обслуговування. А от посади «юристів» у штатному розписі Міністерства юстиції не передбачені.

Закон і Бізнес

FaLang translation system by Faboba