• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

NEWS AND PUBLICATIONS

Екстрадиція з-за кордону: з яких країн Інтерпол найбільше здійснював екстрадицію в Україну

Із повномасштабним вторгненням рф на територію України багатьом установам і організаціям довелося відкоригувати свою роботу. Не став винятком і Інтерпол, через який правоохоронні органи окремих країн борються із транснаціональними злочинами.

Read more ...
Розыск без границ

Как военное положение в Украине отразилось на работе Нацбюро Интерпола

Read more ...
ЯК ВОЄННИЙ СТАН В УКРАЇНІ ВПЛИНУВ НА РОБОТУ НАЦБЮРО ІНТЕРПОЛУ

Із повномасштабним вторгненням рф на територію України багатьом установам і організаціям довелося відкоригувати свою роботу. Не став винятком і Інтерпол, через який правоохоронні органи окремих країн борються із транснаціональними злочинами.

Read more ...
PROZORRI РАДНИКИ МІН’ЮСТУ: У 2023 РОЦІ ДЕРЖАВА ВИТРАТИЛА НА ІНОЗЕМНИХ ЮРИСТІВ $10,5 МЛН

Дослідивши відкриті дані Prozorro, можна скласти рейтинг іноземних консультантів, що надавали юридичні послуги в 2023 році головному юридичному відомству країни та заробили на цьому мільйони доларів США.

Read more ...
Prozorri радники Мін’юсту

У 2023 році держава витратила на іноземних юристів $10,5 млн

Read more ...
Юрист розповів скільки грошей в 2023 році було витрачено державою на іноземні юрфірми

Коли Міністерству юстиції для захисту інтересів України у закордонних юрисдикційних органах бракує власних знань, держава наймає міжнародні юрфірми. Звісно, йдеться про складні і тривалі суперечки, а також великі гонорари, пор це у своєму блозі пише адвокат, заслужений юрист України Володимир Богатир.

Read more ...
Не можна бути лояльними до ознак корупції у Конституційному Суді

Національне агентство з питань запобігання корупції побачило у діях в.о. Голови Конституційного Суду Сергія Головатого ознаки корупційного правопорушення та склало протокол. Очевидно, свою оцінку діям очільника мають дати і самі судді.

Read more ...
Current state of affairs at CCU unacceptable, according to EU

The honored lawyer of Ukraine, Volodymyr Bohatyr, believes that the judges of the Constitutional Court of Ukraine (CCU) should give their assessment of the actions of the Acting Chair of the CCUSerhii Holovatyi, given that the National Agency on Corruption Prevention (NACP) found in his actions a composition of corruption offenses.

Read more ...
Проти в.о голови КСУ Головатого склали протокол про корупцію: ігнорував запити НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції склало протоколи про адміністративне правопорушення стосовно виконувача обов’язків голови Конституційного Суду України Сергія Головатого та керівника секретаріату КСУ Віктора Бесчастного, які відмовили надати НАЗК документи, що можуть підтвердити здійснення ним правопрорушення щодо конфлікту інтересів.

Read more ...
Поточний стан справ в КСУ неприпустимий, на що чітко вказував ЄС

Заслужений юрист України Володимир Богатир вважає, що судді Конституційного суду мають дати свою оцінку діям виконувача обов’язків Голови КСУ Сергія Головатого, враховуючи, що НАЗК знайшло в його діях склад корупційних правопорушень.

Read more ...

Проти екс-президента США Дональда Трампа, його Trump Organization, вищого керівництва та афілійованих організацій подано позов до суду. У провину ставиться багаторічне фінансове шахрайство з корисливих мотивів.

Про це повідомляється на сайті генерального прокурора Нью-Йорку Летиції Джеймс (на фото), яка власне і подала позов, передає «Закон і Бізнес».

У позові стверджується, що Дональд Трамп за допомогою своїх дітей, а також керівників вищої ланки Trump Organization, протягом 2011 – 2021 років штучно збільшував свій статок на мільярди доларів, аби спонукати банки позичати гроші Trump Organisation на більш сприятливих умовах, створити підстави для отримання страхового покриття для вищих лімітів і з нижчими преміями, а також отримати податкові пільги.

Така поведінка порушувала закон Нью-Йорка 63(12), що надає генеральній прокуратурі спеціальні та широкі повноваження для дій.

Позов містить наступні вимоги:

1) назавжди заборонити Дональду Трампу, Дональду Трампу-молодшому, Іванці Трамп та Еріку Трампу обіймати посади керівника чи директора будь-якої нью-йоркської корпорації або у компанії, що зареєстрована та/або ліцензована в штаті Нью-Йорк;

2) заборонити Д.Трампу та Trump Organization здійснювати будь-які операції з придбання нерухомості в Нью-Йорку протягом п’яти років;

3) стягнути кошти, отримані шахрайськими діями, на загальну суму 250 мільйонів доларів США.

Також справу передано до прокуратури США Південного округу Нью-Йорка та Служби внутрішніх доходів для подальшого кримінального розслідування.

Нагадаємо, нещодавно через публікацію судових

документів також розгорівся скандал, пов’язаний із сім’єю чинного президента США Джозефа Байдена. Його син Хантер, посилаючись на зміни у фінансовому стані, намагається через суд зменшити розмір аліментів на свою 4-річну дочку. Коментуючи процес, український адвокат Володимир Богатир відзначив, що поява подібної інформації в українському інформаційному просторі виключена. Адже, попри декларовану відкритість Єдиного державного реєстру судових рішень, доступ до них на практиці не є абсолютною цінністю.

https://zib.com.ua

FaLang translation system by Faboba