• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

NEWS AND PUBLICATIONS

Справедливість за кордоном

Юридичні радники для проектів Мін’юсту: хто вони, скільки коштують

Read more ...
Проблеми України з держборгом загострилися під час повномасштабного вторгнення

Міністерство фінансів, хоча і має штатних юристів, для урегулювання спорів, а також розгляду справ, пов’язаних із виконанням державних боргових зобов’язань України, залучає іноземні юридичні фірми. При цьому сплеск виплат зовнішнім консультантам прийшовся на 2022 рік.

Read more ...
МЗС щодня витрачає $14,1 тисячі на юридичних радників: що відомо

Витрати на зовнішніх юридичних радників зі Сполучених Штатів Америки, які залучаються Кабінетом Міністрів України по лінії Міністерства закордонних справ, суттєво перевищують зарплатний фонд штатних юристів цього органу. Про це свідчить інформація, викладена у листі МЗС від 04.04.2023 №72/13-091-38012 (є в розпорядженні редакції), надісланий у відповідь на запит адвоката Володимира Богатиря щодо юридичних радників, які залучались урядом України у 2019-2023 роках.

Read more ...
Закордон нам допоможе

МЗС щодня витрачає $14,1 тис. на юридичних радників

Read more ...
Про шкоду і виправдання очима корупційної інквізиції

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць.

Read more ...
АНТИКОРУПЦІЙНЕ СУДОЧИНСТВО: ВАКС РОЗЛЮБИВ ЗАСТАВУ І ВИНОСИТЬ ПО ТРИ ВИРОКИ НА МІСЯЦЬ

Абсолютні цифри, зібрані за підсумками року, говорять про зміст роботи державного органу набагато більше, ніж сотні випущених релізів про проведені заходи, підписані меморандуми, затверджені плани розвитку і красномовні заяви керівництва. Тож, аби сформувати уявлення про наслідки антикорупційної реформи, ми попросили у ВАКС окремі показники.

Read more ...
Про шкоду і виправдання

ВАКС розлюбив заставу і виносить по три вироки на місяць

Read more ...
Показник стійкості рішень ВАКС – 47,3%

За касаційними скаргами на рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, які Верховний Суд розглянув від початку роботи ВАКС, без змін залишилися лише 47,3% рішень. Більше половини рішень ВАКС були скасовані.

Read more ...
ВС скасовує половину рішень ВАКС

Верховний Суд за касаційними скаргами, розглянутими протягом 2020 - 2023 (включно із березнем) років, скасував більше ніж половину судових рішень, ухвалених Вищим антикорупційним судом.

Read more ...
ВС скасовує половину рішень ВАКС: статистика

Верховний Суд за касаційними скаргами, розглянутими протягом 2020-2023 (включно з березнем) років, скасував більше ніж половину судових рішень, ухвалених Вищим антикорупційним судом.

Read more ...

Проти екс-президента США Дональда Трампа, його Trump Organization, вищого керівництва та афілійованих організацій подано позов до суду. У провину ставиться багаторічне фінансове шахрайство з корисливих мотивів.

Про це повідомляється на сайті генерального прокурора Нью-Йорку Летиції Джеймс (на фото), яка власне і подала позов, передає «Закон і Бізнес».

У позові стверджується, що Дональд Трамп за допомогою своїх дітей, а також керівників вищої ланки Trump Organization, протягом 2011 – 2021 років штучно збільшував свій статок на мільярди доларів, аби спонукати банки позичати гроші Trump Organisation на більш сприятливих умовах, створити підстави для отримання страхового покриття для вищих лімітів і з нижчими преміями, а також отримати податкові пільги.

Така поведінка порушувала закон Нью-Йорка 63(12), що надає генеральній прокуратурі спеціальні та широкі повноваження для дій.

Позов містить наступні вимоги:

1) назавжди заборонити Дональду Трампу, Дональду Трампу-молодшому, Іванці Трамп та Еріку Трампу обіймати посади керівника чи директора будь-якої нью-йоркської корпорації або у компанії, що зареєстрована та/або ліцензована в штаті Нью-Йорк;

2) заборонити Д.Трампу та Trump Organization здійснювати будь-які операції з придбання нерухомості в Нью-Йорку протягом п’яти років;

3) стягнути кошти, отримані шахрайськими діями, на загальну суму 250 мільйонів доларів США.

Також справу передано до прокуратури США Південного округу Нью-Йорка та Служби внутрішніх доходів для подальшого кримінального розслідування.

Нагадаємо, нещодавно через публікацію судових

документів також розгорівся скандал, пов’язаний із сім’єю чинного президента США Джозефа Байдена. Його син Хантер, посилаючись на зміни у фінансовому стані, намагається через суд зменшити розмір аліментів на свою 4-річну дочку. Коментуючи процес, український адвокат Володимир Богатир відзначив, що поява подібної інформації в українському інформаційному просторі виключена. Адже, попри декларовану відкритість Єдиного державного реєстру судових рішень, доступ до них на практиці не є абсолютною цінністю.

https://zib.com.ua

FaLang translation system by Faboba