• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

NEWS AND PUBLICATIONS

Парламент ігнорує норми ЄС у банківській сфері

Заслужений юрист України, адвокат Володимир Богатир заявив, що парламент впроваджує законодавство, яке віддаляє євроінтеграцію.

Read more ...
Європейська (дез)інтеграція: про стратегічний курс України крізь призму узгодження законодавства з acquis ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Read more ...
ЄВРОПЕЙСЬКА (ДЕЗ)ІНТЕГРАЦІЯ: СТРАТЕГІЧНИЙ КУРС УКРАЇНИ КРІЗЬ ПРИЗМУ УЗГОДЖЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА З ACQUIS ЄС

Пересічні громадяни досить гостро відчувають непереборне бажання чиновників усіх рівнів до євроінтеграції. Про це весь час говорять медіа, Органи видають якісь нормативні акти, проводяться заходи на їх виконання. Але така бурхлива діяльність не завжди свідчить про дійсне прагнення держави відповідати високим європейським стандартам. Адже результати діяльності іноді свідчать про діаметрально протилежний рух.

Read more ...
В Офісі Президента законсервували документи до закінчення воєнного стану, - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Read more ...
В ОПУ законсервували документи, що штучно обмежує доступ до інформації - адвокат

Всі паперові документи Президента України та Офісу Президента України, які зберігаються у секторі опрацювання та зберігання документів, законсервовано до закінчення воєнного стану.

Read more ...
Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Україна відома своїм зневажливим ставленням до судів та суддів. Бо як ще можна пояснити масовість невиконання рішень третьої гілки влади? Саме з цього питання українцями подається найбільше заяв до Страсбурга. Втім, рішення ЄСПЛ у нас теж не поважають.

Read more ...
Тенденції зневажання

Чому Україна вчасно не виконує рішення ЄСПЛ?

Read more ...
НАЯВНІСТЬ У СУДДІ, ПРОКУРОРА ЧИ СЛІДЧОГО СТАТУСУ АДВОКАТА Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ЙОГО ВІДВОДУ

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більш ніж одна присяга? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. До того ж по-різному.

Read more ...
Наявність у судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Людина з юридичною освітою може обрати в Україні професію юрисконсульта, слідчого, прокурора, нотаріуса, адвоката або судді. У деяких випадках доведеться скласти присягу. Але якщо змінюєш напрям роботи, то чи може бути більше однієї присяги? Питання настільки неоднозначне, що його кілька разів вирішував Верховний Суд. Водночас по-різному.

Read more ...
Присяга на паузі

Наявність в судді, прокурора чи слідчого статусу адвоката є підставою для його відводу

Read more ...

Проти екс-президента США Дональда Трампа, його Trump Organization, вищого керівництва та афілійованих організацій подано позов до суду. У провину ставиться багаторічне фінансове шахрайство з корисливих мотивів.

Про це повідомляється на сайті генерального прокурора Нью-Йорку Летиції Джеймс (на фото), яка власне і подала позов, передає «Закон і Бізнес».

У позові стверджується, що Дональд Трамп за допомогою своїх дітей, а також керівників вищої ланки Trump Organization, протягом 2011 – 2021 років штучно збільшував свій статок на мільярди доларів, аби спонукати банки позичати гроші Trump Organisation на більш сприятливих умовах, створити підстави для отримання страхового покриття для вищих лімітів і з нижчими преміями, а також отримати податкові пільги.

Така поведінка порушувала закон Нью-Йорка 63(12), що надає генеральній прокуратурі спеціальні та широкі повноваження для дій.

Позов містить наступні вимоги:

1) назавжди заборонити Дональду Трампу, Дональду Трампу-молодшому, Іванці Трамп та Еріку Трампу обіймати посади керівника чи директора будь-якої нью-йоркської корпорації або у компанії, що зареєстрована та/або ліцензована в штаті Нью-Йорк;

2) заборонити Д.Трампу та Trump Organization здійснювати будь-які операції з придбання нерухомості в Нью-Йорку протягом п’яти років;

3) стягнути кошти, отримані шахрайськими діями, на загальну суму 250 мільйонів доларів США.

Також справу передано до прокуратури США Південного округу Нью-Йорка та Служби внутрішніх доходів для подальшого кримінального розслідування.

Нагадаємо, нещодавно через публікацію судових

документів також розгорівся скандал, пов’язаний із сім’єю чинного президента США Джозефа Байдена. Його син Хантер, посилаючись на зміни у фінансовому стані, намагається через суд зменшити розмір аліментів на свою 4-річну дочку. Коментуючи процес, український адвокат Володимир Богатир відзначив, що поява подібної інформації в українському інформаційному просторі виключена. Адже, попри декларовану відкритість Єдиного державного реєстру судових рішень, доступ до них на практиці не є абсолютною цінністю.

https://zib.com.ua

FaLang translation system by Faboba