• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

NEWS AND PUBLICATIONS

Анатомія виборчих викликів у стані невизначеності

Інституційне моделювання повоєнного транзиту влади є важливим елементом внутрішньополітичного процесу підготовки до виборів.

Read more ...
Юристи закликають законодавців обмежити ВАКС у праві призначення необгрунтованих застав

Ситуація із визначенням розміру застав в Україні свідчить про системну кризу їх застосування. Таку позицію у коментарях «Комерсант Український» озвучили юристи та практикуючі адвокати.

Read more ...
Переможний реліз

Швейцарський арбітраж і піар Мінʼюсту: ролі, витрати, виконання

Read more ...
Публічний порядок у тіні судової статистики – некерований ризик

У сучасному праві діє презумпція дійсності арбітражного рішення. Це так званий «золотий стандарт», закріплений Нью-Йоркською конвенцією 1958 року, який полягає в тому, визнання та виконання арбітражних рішень є правилом, а відмова – винятком.

Read more ...
Статистична сліпота

«Публічний порядок» як чорна діра для виконання рішень арбітражів в Україні

Read more ...
Стягнення в обхід гарантій

Квазікримінальні аномалії санкційного режиму та хто їх забезпечує

Read more ...
Інтеграція спроможностей

Практики Інтерполу та Європолу в сфері віртуальних активів

Read more ...
У Великій Британії триває IX Oxford Arbitration Day

21 листопада, Вольфсон коледж Оксфордського університету зібрав провідних науковців, арбітрів та юристів-практиків  із ключових арбітражних юрисдикцій світу на IX Oxford Arbitration Day.

Read more ...
Ініціатива НАБУ отримати можливість обмежувати право власності на підприємствах сама створює корупційні ризики

Ініціатива Національного антикорупційного бюро обмежувати право власності на підприємствах без рішення суду сама створює нові корупційні можливості.

Read more ...
Ініціатива НАБУ отримати можливість обмежувати право власності на підприємствах сама створює корупційні ризики

Заслужений юрист України та адвокат Володимир Богатир вважає, що ініціатива Національного антикорупційного бюро обмежувати право власності на підприємствах без рішення суду сама створює нові корупційні можливості

Read more ...

Європейський Союз погодив восьмий пакет санкцій проти росії через агресію проти України. Серед іншого до нього увійшло надання резидентам рф юридичних консультаційних послуг.

Текст документу оприлюднено в Офіційному журналі ЄС (Official Journal of the European Union).

Також у ЄС дали визначення заборонених юридичних послуг, які охоплюють:

  • надання юридичних консультацій клієнтам з неконфліктних питань, включаючи комерційні операції, пов'язані із застосуванням або тлумаченням законодавства;
  • участь разом з клієнтами або від їх імені в комерційних операціях, переговорах та інших відносинах з третіми сторонами;
  • підготовку, оформлення та верифікацію юридичних документів.

Разом із тим, встановлені обмеження не включають будь-яке представництво, консультування, підготовку документів або перевірку документів у контексті послуг з юридичного представництва, а саме у справах або провадженнях в адміністративних органах, судах або інших належним чином створених офіційних трибуналах, або в арбітражних чи посередницьких провадженнях.

«Важко переоцінити роль юристів навіть у повсякденному житті. До того ж, коли йдеться про комерційну діяльність. Тому вважаю, що такий крок Ради Європи матиме дієві наслідки», - таку думку у коментарі для Юридичної газети висловив міжнародний адвокат, заслужений юрист України Володимир Богатир, який останні роки практикує в багатьох юрисдикціях англійського права.

По суті ці санкції дублюють ті обмеження, які були нещодавно введені Великою Британією. Однак, на думку експерта, вони є більш дієвими з точки зору впливу на реальні ринки збуту. «Російським компаніям буде набагато складніше вести зовнішньоекономічну діяльність в країнах ЄС не маючи належної правової підтримки. Ці санкції безперечно будуть стосуватись і росіян, які проживають в ЄС, - прогнозує юрист. - У більшості країн ЄС з самого початку агресії проти України юристи та нотаріуси фактично відмовлялись працювати з росіянами, а відсьогодні такі обмеження вже формально закріплені».

https://yur-gazeta.com

FaLang translation system by Faboba