• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

НОВОСТИ И ПУБЛИКАЦИИ

Українська пенітенціарна система: між статистикою та стандартами Європейської конвенції

Станом на початок року в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах утримувалося 34,9 тис. осіб. Хоча цей показник є меншим на 20,7%, порівняно з даними дворічної давнини (44 тис.), оцінка поточного стану місць несвободи свідчить про наявність системних викликів у їхній діяльності.

Подробнее...
Екстрадиційна стабільність 2025

Cтатистика та тенденції виконання запитів про видачу осіб

Подробнее...
Україна лідирує за порушеннями у ЄСПЛ через системну кризу правосуддя

Європейський суд з прав людини оприлюднив щорічний звіт за 2025 рік. Статистика викликає серйозне занепокоєння щодо дотримання Україною конвенційних зобов'язань.

Подробнее...
Володимир Богатир: Управлінські провали як переговорні ризики на шляху до ЄС

Євроінтеграція вимірюється не заявами, а здатністю держави працювати за стандартами належного врядування. Оцінювання SIGMA, яке Єврокомісія використовує у переговорному процесі, фіксує ці здатності у цифрах. Нещодавній аудит, проведений Рахунковою палатою, виявив недоліки, які можуть стати переговорними ризиками.

Подробнее...
Анатомія виборчих викликів у стані невизначеності

Інституційне моделювання повоєнного транзиту влади є важливим елементом внутрішньополітичного процесу підготовки до виборів.

Подробнее...
Юристи закликають законодавців обмежити ВАКС у праві призначення необгрунтованих застав

Ситуація із визначенням розміру застав в Україні свідчить про системну кризу їх застосування. Таку позицію у коментарях «Комерсант Український» озвучили юристи та практикуючі адвокати.

Подробнее...
Переможний реліз

Швейцарський арбітраж і піар Мінʼюсту: ролі, витрати, виконання

Подробнее...
Публічний порядок у тіні судової статистики – некерований ризик

У сучасному праві діє презумпція дійсності арбітражного рішення. Це так званий «золотий стандарт», закріплений Нью-Йоркською конвенцією 1958 року, який полягає в тому, визнання та виконання арбітражних рішень є правилом, а відмова – винятком.

Подробнее...
Статистична сліпота

«Публічний порядок» як чорна діра для виконання рішень арбітражів в Україні

Подробнее...
Стягнення в обхід гарантій

Квазікримінальні аномалії санкційного режиму та хто їх забезпечує

Подробнее...

КОНТАКТЫ

+38 (044) 363 77 22
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 

Почтовый адрес:
Адвокатское объединение «Богатырь и Партнеры»
01024, Украина,
Киев-24, а/я 770

Суд зобовязав Службу безпеки внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення низки злочинів одним із детективів Національного антикорупційного бюро.

Про це свідчить ухвала Шевченківського районного суду Києва від 11.07.2024 у справі №761/24731/24 в Єдиному державному реєстрі судових рішень, повідомляють Українські Новини.

Зокрема, 11 липня суд зобовʼязав СБУ розслідувати інформацію про підробку документів для створення підстав передачі активів в управління АРМА, а також про звʼязки детектива НАБУ з Російською Федерацією.

відповідно до матеріалів суду, наприкінці червня адвокат Володимир Богатир в інтересах ТОВ «Львівбудмакс-Інвест», звертався до Служби безпеки України із заявою про вчинення кримінальних правопорушень детективом НАБУ, серед яких:

- службове підроблення (ст. 366 КК);
- введення в оману суду або іншого уповноваженого органу (ст. 384)
- декларування недостовірної інформації (ст. 366-2 КК);
- державна зрада колабораційна діяльність та пособництво державі-агресору (ст. ст. 111, 111-1, 111-2 КК)
- розголошення даних ОРД, досудового розслідування (ст. 387 КК).

Оскільки заява первинно була проігнорована, до Шевченківського районного суду Києва було подано скаргу. Викладені у ній доводи суд визнав обгрунтованими, та зобовʼязав СБУ невідкладно внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За даними джерел Українських Новин у правоохоронних органах, йдеться про детектива НАБУ Маркіяна Слоневського, який декларував звʼязки з російським підприємцем Владиславом Іскендеровим. Фірма останнього донедавна здійснювала свою діяльність у Бєлгороді і виконувала державні замовлення для країни-агресора. У звʼязку із цим детектива вже перевіряло НАЗК. Також антикорупційникам раніше повідомлялися факти недостовірного декларування з боку детектива, який вкладав гроші в 30 видів криптовалют.

Нагадаємо, правоохоронні органи проводять розслідування щодо діяльності АРМА. У березні  Державне бюро розслідувань внесло до ЄРДР відомості щодо фактів службової недбалості (ст. 367 КК), що завдало тяжких наслідків інтересам держави. Це провадження повʼязане із невиконанням та неналежним виконанням посадовими особами Агентства обовʼязків під час управління арештованими активами. Матеріали Державного фінансового аудиту Агентства, завершеного 11 липня Державною аудиторською службою України, були долучені до кримінального провадження про незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт. 5 серпня НАБУ і САП скерували до суду справу за обвинуваченням екс-керівників відомства у заволодінні коштами, які перебували під арештом і були передані до АРМА. Також 6 серпня про аудит відповідності використання коштів державного бюджету та управління активами АРМА оголосила Рахункова палата.

https://ukranews.com/

FaLang translation system by Faboba